02 Mayıs 2013 #1775110

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri ve İade!

Yaklaşık 1 haftadır Müşteri Hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Şaka gibi yahu müzik dinleyip duruyorum dın dın! Biri artık cevap verse de ürünümü iade edebilsem. Bir daha hepsi burada'dan ürün almak mı?Asla!!


Soru soruyorum cevabımı almaktan bile men edilmiş durumdayım!

Hülya 58 Okunma

Cevaplar

 • Hülya08 Mayıs 2013

  Ben daha fazla birşey demek istemiyorum sizlere, bu da son yazışımdır ben böyle bir müşteri hizmetleri görmedim duymadım bilmiyorum bir daha asla sitenizden alışveriş yapmam. 2 haftadır adamakıllı bir geri dönüş alamadım. aldığım cevaplar da KOCA BİR HİÇ dönen yok sorunu dinleyen yok. Sizlerden ricam üyeliğimi silin ben başka birşey istemiyorum. Usandım ara ara ara ara muhatap bulamamaktan.

 • Hülya06 Mayıs 2013

  Hala bir geri dönüş alamadım bu nasıl iş !!

 • Hülya03 Mayıs 2013

  Ben bir tüketiciyim ve ihtiyacım doğrultusunda sipariş veriyorum, gelen ürün hasarlı. Siteniz üzerinden form dolduruyorum. İade kodu diye bişy yok ortada benden iade kodu isteniyor. ve üstüne üstlük de iade işlemim ürün bana hasarlı gelmiş olduğu halde reddediliyor! Bir daha asla siteniz üzerinden alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki herkese de duyuracağım. Bu nasıl bir hizmettir bu nasıl bir kalite anlayışıdır. Müşteri Hizmetleri yalnızca anlıyorum demekle yetiniyor! Tüketici Mahkemesine başvuracağım bu kadar olmaz! Yarın iade sürem doluyor ve iade edemiyorummmmmmmmmmm

 • Hülya02 Mayıs 2013

  Ben bir tüketiciyim ve ihtiyacım doğrultusunda sipariş veriyorum, gelen ürün hasarlı. Siteniz üzerinden form dolduruyorum. İade kodu diye bişy yok ortada benden iade kodu isteniyor. ve üstüne üstlük de iade işlemim ürün bana hasarlı gelmiş olduğu halde reddediliyor! Bir daha asla siteniz üzerinden alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki herkese de duyuracağım. Bu nasıl bir hizmettir bu nasıl bir kalite anlayışıdır. Müşteri Hizmetleri yalnızca anlıyorum demekle yetiniyor! Tüketici Mahkemesine başvuracağım bu kadar olmaz!

 • Hülya02 Mayıs 2013

  ya bu nasıl iştir allah aşkına hasarlı ürünü iade edemiyorum. Funda Budak 14:15 (58 dakika önce) Kime: bana Değerli Müşterimiz 0080374323 Nolu Siparişinizdeki Erdem Kardelen Aile Boy Çaydanlık Ürününüz İçin Yapmış Olduğunuz Arıza Talebinizi Kabul Edilmemiştir. Teşekkür Ederiz. Hepsiburada.com Sebepppp???

 • Hülya02 Mayıs 2013

  Biri beni arayabilir mi??? Form doldurmama ekran izin vermiyor. Çünkü daha önce doldurdum. İade süresi geçecek ve hasarlı ürün elimde kalacak yardım yardım yardım..

 • Hepsiburada Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Hülya S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön