04 Eylül 2013 #1992107

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Personelinin Üslubu Hoş Değil!

Siparişte yazan siparişinizdeki tüm ürünler kargoya verilmiştir. Ürünlere geldiğimde tedarikçiden kargo yapılması bekleniyor yazıyor. Kargo sekmesi aktif değil son durumunu göremiyorum. Müşteri hizmetlerinden Y*** hanım diye birisi çıktı, olmaz böyle üslup, seçilen kelimeler iğneleyici, ters ters konuşmalar.


Diyorum ki aynı sipariş için 2 sefer mail geldi karttan 2 sefer çekilmiş olabilir mi, yok bakamaz mış önce bankamı aramam lazım mış. Nasıl olur da sen buna bakamam dersin, işiniz nedir sizin? Dedim neden siteden siparişim için "oluşmamış siparişiniz" demişsiniz? Cevap: Oluşmuş ama belli kalıplar kullanıldığından açıklamalı yazamazlarmış. Bu yanlış pazarlama politikalarını ülke olarak aşmalıyız.

Fırat 105 Okunma

Cevaplar

  • Fırat'ın Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

    Hepsiburada; Şikayet çözümleri üzerine master sistem geliştirmiş ve geliştirmekte olan bir firma. Ben çözümden memnunum. Gönül ister şikayete gerek kalmasın herkes üzerine düşen vasifeyi saygı ile yerine getrirsin. Teşekkürler.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Fırat S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön