13 Ekim 2017 #9690450

Hepsiburada Memnuniyet Nerede?

24 Eylül 2017 tarihinde Hepsiburada adlı internet sitesinden telefonum için sipariş vermiş olduğum 2 farklı üründen 1 tanesi için telefonuma uyumsuz olduğundan dolayı iade talebinde bulundum. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirdiğimde iade talebimin alındığını, ürünü kargo yapabileceğimi belirtmelerine istinaden ürünü kendilerine geri gönderdim. Ancak bir süre sonra yanlış ürün için iade talebi girildiğini sipariş ekranımdan fark edip bildirmeme rağmen daha ucuz olan ve iade etmediğim diğer ürün için iade bedeli tarafıma ödendi.


Bu durum için defalarca site üzerinden ve telefon yoluyla yanlışlığın giderilmesini talep etsem de bırakın doğru tutarı iade etmeyi an itibariyle cevap bile verilmedi. Günde 300.000’den fazla teslimat yaptığını belirten ve toplu iğne alsanız bile anket maili gönderen bu çapta bir alışveriş sitesinin müşterisiyle bu kadar ilgisiz olduğuna inanmak gerçekten güç.

Volkan 1.041 Okunma

Cevaplar

  • Volkan17 Ekim 2017

    Merhaba; Bugün sorunla ilgili tarafıma iletilen cevabı ekte paylaşıyorum; Cevapta iadenin yapıldığı tarih ve iade tutarı belirtilmiş. Bu durumda ya talebim anlaşılmıyor ya yerine getirmemek için ısrar ediliyor. Ben 2 adet ürün satın aldığımı birisini iade ettiğimi ancak iade ettiğim ürün için değil iade etmediğim ürün için tarafıma iade bedeli ödendiğini belirtmeme rağmen ısrarla iade bedeli tarafınıza ödenmiştir deniyor. Sonuç olarak benim iade ettiğim ürün daha yüksek fiyatlı olmasına rağmen talebimi alan telefondaki müşteri temsilcisinin yanlış ürün için iade talebi girmesinden dolayı iade ettiğim ürünün değil iade etmediğim daha düşük fiyatlı ürünün bedeli tarafıma iade edildi. Lütfen mesajları daha dikkatli okuyup doğru ürün bedelini tarafıma iade edin.

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Ekim 2017

    Sayın Volkan C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SQE-598-12156 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön