29 Mart 2017
Yorum Yap
#8153110

Hepsiburada Lafta Kalan İndirim Sezonları!

Hepsiburada'dan bir buçuk hafta önce Salomon Speedcross 4 42,5 numara erkek ayakkabısını, sözde 21 Mart'a özel %21'lik kampanyayla sipariş ettim. Fiyat farkı ciddi anlamda vardı, indirimle birlikte. Cazip geldi ve hediye olarak almaya karar verdiğim ayakkabıda büyük bir sıkıntı yaşadım. Sözde çok övülen kurumsallaşmış büyük şirket olan Hepsiburada, elinde olmayan ürünleri, daha doğrusu satıcısında stok bulunmayan ürünleri kendince çok ilgili her şeyin bulunabildiği bir siteymiş gibi sayfasına yerleştirip insanları kandırıyor.


Bana ulaştırılamayan ürünü de keyiflerince iptal edip, üstüne de teselli etmek için 10 TL hediye çekiyle teselli etmeye çalıştılar. Aradaki uçurum farkı ödemeyi kabul etmediler. Sözde ben indirimden ayakkabı aldım. Sadece sözde! Hiçbir ilgilenen olmadı. Üstüne üstlük müşteri hizmetlerindekiler de aşırı kaba.

Ezgi Ezgi 398 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Mart 2017

    Sayın Ezgi E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CDV-563-37562 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler