13 Eylül 2013 #2010567

Hepsiburada Kusurlu Ürünün İade İşlemlerini Yapmıyor Oyalıyor Bizi!

Hepsiburada.com'dan bir kitaplık ve bir gardırop aldım kitaplık sağlam geldi fakat dolap kırık çıktı. Bunu kargodan teslim aldıktan sonra farkettik ve iade başvurusu yaptık bize kargo gönderme kodu verdiler fakat kargo bu kodun aktif olmadığını söyledi.


Hepsiburada.com'la irtibata geçtiğimizde sorunun kendilerinden kaynaklandığını söyleyip 12–24 saat içinde halledeceklerini söylediler.


Ürün 6 Eylülde geldi kargo kodunu 7 Eylülde gönderdiler fakat bugüne yani 13 Eylüle kadar 5–6 defa müşteri hizmetleriyle irtibata geçmemize rağmen her seferinde 12–24 saat içinde sorun çözülecek deyip bizi oyaladılar ve hala çözülmedi.

Fatih 28 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi02 Ekim 2013

  Sayın Fatih Y. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Fatih14 Eylül 2013

  Müşteri hizmetlerini aradığımızda da aynı cevabı gönderip sorun çözme adına hiçbirşey yapmıyorlar

 • Fatih14 Eylül 2013

  12–24 saat içinde probleminiz hallolacak deyip oyalıyorlar. Yeteri kadar yardımcı olmadılar.

 • Hepsiburada Temsilcisi14 Eylül 2013

  Sayın Fatih Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön