21 Mart 2013 #1699111

Hepsiburada Kusurlu Ürünü İade Almıyor!

Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum ASUS ME171-1B024A Tablet bilgisayarım 30 yasal süre içerisinde arızalandı ve kapanarak bir daha açılmadı. Ürünü firmaya göndererek ya değişim yada para iadesi talep etmeme rağmen ürün servise yönledirilerek tamiri sağlandı. fakat ürün bir hafta içerisinde yine aynı arızayı verdi. Tekrar iade başvurusu yaptım.


Fakat ürünün yazılımı yenilenerek ama servis notunda herhangi bir arıza tespit edilemedi diyerek tekrar tarafıma gönderildi. ürün elime geçtikten yine bir hafta içerisinde yine kitlendi ve herhangi bir işlem yapılmasına izin vermedi. Defalarca firmayı arama ve internet üzerinden başvurmama rağmen sorunum çözülmedi.

Hacı 73 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Nisan 2013

  Sayın Hacı Abdullah E, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hacı20 Nisan 2013

  Daha önce iki kez arızalanan ve aldığım günden beri neredeyse hiç kullanamadığım ve aynı arıza nedeniyle firmaya 3. kez gönderdiğim Asus ME171 tablet bilgisayarım 23 Mart'tan beri servistedir. Yasal 20 iş günü olan süresi dolmuş olması nedeniyle para iadesi talebime 18 Nisan tarihinde "Ürününüzün servis işlemleri devam etmekte olup talebiniz doğrultusunda herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir." maili ile olumsuz yanıt vermişlerdir. Hukuksal bütün yolları denemekle birlikte buradan herkesin firmayı iyi tanıması için tekrar yazıyorum. Ben böyle bir ilgisizlik görmedim. Söylenecek çok söz var ama Allah'a havale ediyorum. O En Güzel Vekildir.

 • Hacı21 Mart 2013

  Konu ile ilgili Asus firmasından teknik servis raporu alınması durumunda ürünün iadesi mümkündür. İade ürünler için Asus firması tarafımızdan servis raporu talep etmektedir. Saygılarımızla Yukarıdaki mail hiçbir şekilde benim sorunuma çözüm değildir. Çünkü ben size ilk ürünü gönderdiğim tarihte 30 günlük (kusurlu ürünler için yasal süre) süre dolmamıştı ve servis ürünün yazılımında problem olduğunu kabul etmesine rağmen sizler iade işlemi yapmadınız. Ürün bir hafta içinde tekrar arızalandı ve siz servise ürünün tıpkı benim şikayetimde belirttiğim gibi açılamadığını yazarak göndermişsiniz. Fakat servis ne hikmetse üründe arıza bulunamadığını yazmış fakat ürüne format atarak yazılımı yenilemiştir. Yasal olarak bu ürünü eninde sonunda size iade edeceğim. Fakat beni bunca işimin arasında uğraştırmış ve bir müşteri ve belki onlarca müşteri kaybetmiş olacaksınız.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Abdullah E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön