10 Eylül 2013 #2003336

Hepsiburada Kusurlu Ürünü Değiştirmiyor!

Hepsiburada'dan 17.08.2013 tarihinde verdiğim siparişim karşılığı gelen ürün, geldikten 1 gün sonra açılmadı. Değişim için gönderdim. Bu siparişim ile ilgili, Hepsiburada.com, garanti belgesi uygulama esaslarına dair yönetmelikle kazandığım hakkımı kullandırmıyor. Dahası, yaptığım yazışmalara verdikleri cevaplarda, "bizi bu yönetmelik bağlamaz" demeye getiriyorlar.


Call-Center'la sorun çözmek mümkün değil, zira kendilerinin yetkisi, ancak konuyu yetkiliye aktarabilmeleri imiş. Bu durumda bugün Hepsiburada.com merkez müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım. Ancak yaklaşık 25-30 kez aramama rağmen santrali aşamadım. "Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi" ne yakışmıyor.

Ferda 38 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Ferda K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön