13 Eylül 2013 #2010368

Hepsiburada Kullanılmış Ve Bozuk Araç Süpürgesi Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan yaptığım alışveriş sonucu bana 50 TL'lik hediye çeki kazandığımı bildirdiler. Bu çek karşılığında bir adet Rotatek çakmak girişli araç süpürgesi istedim. Ürün geldi. Açıp baktığımda ürünün toz içinde kullanılmış ve ayrıca arızalı olduğunu tespit ettim.


Durumu hemen bildirdim. Bana ürünü geri göndermemi istediler. Ürünü gönderdim. Aldıklarına dair beni bilgilendirdiler ve gereğini yapacaklarını söylediler. Ancak daha sonra aradığımda hediye çekinin tarihinin geçtiğini söylediler ve iptal olduğunu söylediler. Bu hediye çekini kendileri bana sundular. Ürünü bir daha göndermediler.

Ahmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Ahmet T. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön