17 Nisan 2013 #1747309

Hepsiburada Kullanılmış Ürünü Sıfır Ürün Olarak Kargolanmış ve Faturalandırılmış!

Motorola Atrix telefon elime ulaştığında açtım ve sim kartımı taktım. İlk olarak dokunmatik yüzeyde olması gereken orijinal jelatin yoktu! İkinci olarak telefon daha önce açılıp kullanıldığı ve işlem yapıldığı için şifre koyulmuş. Üçüncü olarak da parmak izi tanımlanmış. Kısaca hepsiburada.com bir şekilde kullanılmış ürünü sıfır ürün olarak faturalandırmış ve tarafıma gönderdi. Hepsiburada.com böyle bir durumdan yüzünüz kızarmalı. Hiç yakıştıramadım.


Ben bu telefonun ücretini 14.04.2013 de ödedim. Telefon 16.04.2013 tarihinde geldi. Ben göndereceğim incelenecek geri bana gönderilecek. 4-5 günlük süreç. Nasıl bir açıklama yapacaksınız sabırsızlıkla bekliyorum sayın yetkili!

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa26 Temmuz 2013

  Hiç bir şey çözüme ulaşmış değildi. Şimdide telefonun servis garantisi yokmuş telefonu teleservice iade etti. Hepsiburada tam tezgah kurmuşsun vatandaşa bravo...

 • Mustafa20 Mayıs 2013

  Haberiniz bile yok nasıl firmasınız. Kesinlikle tavsiye etmiyorum almayın ürün falan hepsiburada dan . Bi kaç tanıdığımın daha başına gelmiş benzer bir durum. Çözüme kavuşturulmuşmuş. Terbiyesizlik sizin yaptığınız. Ve ayrıca telefonu sattığınız adamın içinde telefonla çekilmiş fotoğrafları ve videoları duruyordu. Şehri buldum sıra o kişiyi bulmakta. Ve sonra dava açacağım. Görün bakalım ikinci el olmuş telofonu sıfır diye yeni müşteriye satmak neymiş görürüz. Olaya bakın ya güler misin ağlar mısın.

 • Mustafa17 Nisan 2013

  Telefonun kilidini açmayı başardım. Öyle bir durum ki hepsiburada.com daha önce başkasının kullandığı ürünü bana göndermiş ama içindeki fotograflara bile bakmayı akıl edememişsiniz. Hoş şifreli telefonu nasıl açacaksınız!. Mail yolu ile değil telefon ile tarafıma daha hızlı ve beni bekletmeyecek bir çözüm ile ulaşmanızı talep ediyorum. Attığınız mail tatmin edici değil.

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sayın Mustafa E Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön