01 Mayıs 2013 #1772470

Hepsiburada Kullanılmış Ürün Gönderiyor!

12.4.2003 tarihinde verdiğim 4 parça siparişimi 18.4.2003 tarihinde teslim aldım. Ürünlerden biri olan hava nemlendiricisinin kullanılmış olduğu her halinden belliydi. Aynı gün iade formu doldurdum. Hepsi burada dan cevap gelmeyince 22.4.2003 tarihinde telefon ile sipariş formumu sordum geri döneceğiz dediler.


Aynı gün ben şehir dışına çıktım ve mail ile cevap verdiler formunuz yok diye. Form doldurmamış olsam 22.4 tarihinde mesaj atıp telefon edeceğime form doldururdum halen sürem vardı. Şehir dışından döndüğümde ise süre geçmişti. Bu tarihten sonrada yeniden form doldurmam mümkün olmadı. hepsi burada da ürünü iade almadı.


Bugüne kadar en az 100 işlem yapmış bir müşterisini kaybetti.

Feridun 72 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Feridun B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Feridun15 Mayıs 2013

  hepsi burada dan hala bir geri dönüş yok

 • Feridun06 Mayıs 2013

  Hepsiburadadan geri dönüş olmamıştır. Anlamsız maduriyet devam etmektedir. anlaşılan bütün şikayetlere verilen rutin cevabı verip ortadan kayboluyorlar.

 • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sayın Feridun B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön