01 Şubat 2014 #2269195

Hepsiburada Kullanılmış Cep Telefonu ve Taksitli Ücret İadesi

Taksit süresinin son günlerinde cep telefonu aldım taksitli olarak. Ürün bana daha önce müşterinin açtığı kullandığı ürün yollandı bide anlamasınlar diye etiket üstüne etiket yapıştırmışlar. izi ne yerine koyuyorlarsa artık. Ürünü geri yolladım. Değişim talebinde bulundum. Onlar ise bana para iadesi habersiz yaptılar.


Bu ne demek oluyor? Aldığım telefonu taksitli, geri ödeme yapılacak bu ne demek oluyor? Kredi kartından limitim tamamen kapandı demek? Şimdi ise nasıl yeni ürün alacağım? Ben görmek zorunda mıyım ekstremde 9 ay boyunca satın almadığım bir ürünü? Hem limitimden de oldum.

Önder 542 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Önder T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GUH-966-94529 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön