21 Ocak 2014 #2246786

Hepsiburada Kozmetikte Hediye Çeki Yanıltmacası

Geçen ay hepsiburada.com da bir kampanya vardı, kozmetik grubunda yapılan bir harcama karşılığı 100 TL Hediye çeki veriyorlardı. Ancak verilen hediye çekinin 50TL si 20 Ocak 50TL si 17 Şubatta kullanıma açılacaktı ve hediye çeki sadece kozmetikte geçerli olacaktı. 20 Ocak tarihine kadar 39,90TL olan parfüm, hediye çeki kullanılacağı tarihte 99,00TL, 49,90TL olan diğer bir marka parfüm 90,00TL ye, sitesindeki reklam alanında ise 79,90TL ye reklamı olan bir parfüm ise alelacele 249,00TL ye fiyatı çıkarıldı.


Serbest piyasa koşulları da göz önünde bulundurulsa da bu insanları aldatmak değil midir? Hediye ettiği çekten fazlası olan tutarı fiyata yansıttıktan sonra hediye çekinin ne anlamı var?

Erdem 105 Okunma

Cevaplar

  • Erdem23 Ocak 2014

    Ancak internette yaptıgım kısa bir araştırma sonrasında diğer sitelerle arasında %150 ye kadar fşyat farkları var, ayrıca ocak ayından bahsetmiyorum, 19 ocak - 20 ocak arasındaki fiyat farkından sozediyorum, ne büyük tesadüf değilmi indirimin çekin kullanılacağı gün kaldırılması..

  • Erdem22 Ocak 2014

    Gelen Cevap :Aralık ayında firmaların yapmış oldukları kampanyalı ürünlerin stokları tükenmiştir. Ocak ayı itibariyle tedarikçi firmaların kampanyalı satışları durdurulmuştur. Bu sebeple ürün fiyatlarından indirim oranları kaldırılmıştır. Şu anda sitemizdeki satış fiyatları diğer bayii ve satış noktaları ile aynı konumdadır.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Erdem B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XDP-592-33482 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön