26 Ekim 2016
Yorum Yap
#6783538

Hepsiburada Kolay İade Hikayesi

Hepsiburada.com bir akıllı telefon aldım kargodan aldıktan sonra telefonu kurdum kamerayı kontrol ettiğimde kamera görüntüsün de titreme ve ışık azalıp çoğaldığında renk değişimi olduğunu gördüm. Hemen kolay iade yaptım kolay iadem Hepsiburada.com tarafından ret edildi. Sebebi ise kurulum yapmam imiş kurulum yapmadan telefonu açamıyorsunuz.


Açmadan sorunu göremiyorsunuz yani ne çıkarsa bahtınıza değişim falan hikaye garantiye göndereceksiniz servis raporu düzenlenecek ondan sonra arkadaşlar işlem yapacaklar. Yani böyle bir risk var!

Haydar 81 Okunma

Cevaplar

  • Haydar26 Ekim 2016

    Ben size telefonu iade için gönderdiysem sizde servis raporu için yönlendirir ve servis raporuna göre hareket edersiniz. Değişim ya da iade dersiniz. Elinize geçer geçmez niye geri bana kargo yaparsınızki bir sorun olmasa ben telefonu neden size göndereyim. bu mudur yani sizin çalışma şekliniz.

  • Haydar26 Ekim 2016

    Sayın Hepsiburada.com com yetkilileri benim sizin verdiğiniz cevaptan anladığım yeni aldığım parasını ödediğim ama hiç kullanmadığım bir ürünü servise gönderip oradan gelecek sonuca göre değişim ya da iade durumu söz konusu. Size ulaşan telefonu elinize geçer geçmez reddettiniz. Hemen akabinde ilk iş gününde yeniden kargo yaptınız. Kimse bu telefonu servise göndermek istiyor musunuz diye sormadı. Tabii bunun da sebepleri var. Çünkü iade etme süresinin geçmesini sağlamak. Yine önceki yazdığım yazıdaki gibi sizden alınan ürünün arızalı çıkmaması için bol bol dua etmek ya da sizden alışveriş yapmamak lazım. Hiç kullanılmamış ürün sıkıntılı ise değiştirilir. Size gönderdiğim pakette sadece pil naylonundan cıkmıştı. Olduğu gibi duruyordu. Ayıplı ürünü tekrar bana gönderdiniz. Demek ki size yakışan buydu.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Haydar C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RUL-522-34174 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları