17 Ekim 2016 #6706618

Hepsiburada Kolay İade Görünümlü Mümkün Olmayan İade!

29.09 tarihinde Hepsiburada.com'dan bir telefon sipariş ettim. 1 hafta sonra gelen ayıplı telefondan dolayı iade hakkımı kullanmak istediğimi belirttim ve Hepsiburada.com bir kolay iade kodu oluşturdu.


Yurtiçi Kargo isimli, kargo işi ile uzaktan yakından ilgisi olmayan firma ile defalarca konuşmama rağmen gelip paketi almadılar. Son olarakta " siz bir Ataşehir şubeyi arayın vallahi biz düşüremiyoruz telefonunu" dediler.


Hal böyle olunca, Hepsiburada.com'u aradım ve durumu anlattım. Hemen size dönüyoruz 48 saatte dediler. 3 gün sonra bir daha aradım, " neee büyük ayıp, hemen hallediyoruz 48 saat içinde dediler". 3-4 gün sonra tekrar aradım " çok özür dileriz, hemen çözüyoruz" dediler ve bunun üzerinden de an itibari ile 4 gün geçti. Hala bekliyorum; ne bir arayan ne soran. Ben mal satın aldığım firmayı tanırım, dolayısı ile Hepsiburada'nın bu rezalete bir son vermesini talep ediyorum.

Ercument 121 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Ercument Merıc O. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OEI-441-57735 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön