31 Ocak 2014 #2267551

Hepsiburada.com Klonlanmış Telefon Satıyor!

1 yıl önce aldığım Iphone 5 markalı ürünün imei kopyalamaya maruz kalındığı söylendi, bende ürünü aldığım Hepsiburada'ya ilettim ilettikten sonra halledileceğini söylediler ki bunu onların yapıp yapmadığını dahi bilmiyorum benim Hepsiburada'ya şikayetimi iletmemin ardından 1 ay geçti ne ses var nede bir şey arayıp sorduğunda bilmiyoruz diyorlar ürünlerinde böyle sorunların çıktığını da kabul ediyorlar, telefon veya elektronik ürün alırken en güvendiğim siteydi ama bu gibi olaylara verdiği tepkisizlik ve karşısındakine iletişimi gerçekten hayret duyulacak düzeyde her şey malını satana kadar sattıktan sonra ne müşterisini tanıyor nede malına sahip çıkıyor. 1 aydır Iphone'mu ipod olarak kullanıyorum.

Buğra 140 Okunma

Cevaplar

  • Buğra12 Şubat 2014

    şikayetimi başka nere bildirebilirim bilmiyorum ama artık idari yolları deniyeceğim heralde mahkemeye falan gideceğim tüketici mahkemeleri cihaz değerinin fazla olmasından dolayı bakmasada ben diğer hukuki yolları denemeye başlicam çünki bu telefona hepsiburada.com sitesinin bir çözüm getireceğini düşünmemeye başladım hatta böyle bir düşünceleri dahi yok dün müşteri hizmetlerini aradığımda ilginç bir şeyle karşılartım bana son bir haftadır aradığım müşteri hizmetlerindeki herkes aciliyetinizi buraya işliyorum dedi ama dün aradığım görevli buraya hiçbirşey işlenmemiş dedi hepsiburada.com sitesinin tek görevi ve şirket prensibi müşteriye bi şekilde ürünü satmak sonrasında bir sıkıntı olursa bol yalan eşliğinde karşı tarafı sadece oyalamak.

  • Buğra06 Şubat 2014

    Ben hepsiburada.com ile hala bi mutakabata varamadım adamları her aradığımda 40 gün oldu 41 gğn oldu diye ilerliyoruz onlarda sıkılmadan tamam aciliyetinizi bildiriyorum diyorlar sonra ertesi gün yine aynı telefon görüşmesi şeklinde devam ediyoruz. Bunu bi şekilde halletmeleri gerektiklerinin farkında değiller müşteriye ürünü sattıktan sonra çözümyollarında bu kadar yavş olmalarını kınıyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın Buğra Alper A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ENO-406-68910 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön