28 Ağustos 2013 #1978940

Hepsiburada Kişisel Bilgilerimi Başka Firmalarla Paylaşıyor!

Hepsiburada.com adlı web sitesine 26.08.2013 saat 21:19'da üye oldum. Ve alışveriş yaptım. Yaklaşık 1 saat sonra Altincicadde.com adlı web sitesine Hepsiburada.com'a vermiş olduğum tüm bilgilerimin verildiğini öğrendim.


Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Kendileri bu konunun sözleşmede yazdığını söylediler. 1000 Sayfalık sözleşmeyi okuma ihtimalimiz yok! Bunu benim iznim olmadan kesinlikle vermemeleri gerekiyor. DOL grubunun para kazanma hırsı yüzünden tüm bilgilerim diğer tüm DOL kuruluşlarına verilmiş ve tüm sitelerine beni üye yapmışlar.


Hepsiburada.com tarafından tüm bilgilerimin silinmesini talep ettim. Müşteri hizmetleri konu ilgili hiç bir işlem yapmadı.

Musa 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Musa K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması sağlanacaktır. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön