18 Eylül 2013 #2016457

Hepsiburada Kırık Kusurlu Ve Faturasız Ürün Gönderdi!

Hepsiburada com'dan sıklıkla alışveriş ettim. Daha önce sahte çıkan bir parfümün para iadesi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmişti. Yukarıdaki siparişimde iki ürün -porselen ve cam- kırık çıktı. Ürünlerden biri aşırı derecede tozluydu ve kenarları aşınmıştı.


Ayrıca birinin faturası da yollanmamıştı. Buna ek olarak bir kremin jelatinini açık buldum. Kremi kutudan çıkardığımda tüpün ucunda kurumuş bir parça vardı. Kullanılmasa da açılmış ve denenmiş olduğu belliydi. Firmaya iki kere telefon ile ulaşmaya çalıştım ancak uzun bir bekleyişten sonra sinyal geldiği an hat kesildi. Mesajlarıma ise otomatik, standart cevaplar verildi.

Asli 69 Okunma

Cevaplar

  • Asli21 Eylül 2013

    Telefonla müşteri temsilcilerine ulaşamama sorunu çözülemedi ancak hasarlı ürünlerin geri ödemesi hızlı bir şekilde yapıldı.

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Aslı F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön