22 Ocak 2014 #2249451

Hepsiburada Kendi Hatalarının Bedelini Bana Kesiyorlar!

75182384 sipariş numarası ile almış olduğum ürün bana yanlış olarak gönderildi. Arayıp durumu anlattıktan sonra değişim yapılmasını, sitelerinde tanıtımı yapılan ürünün bana gönderilmesini talep ettim. Fakat ürünü bulamadık deyip birkaç gün sonra para iadesi gerçekleştirilmiş. fakat kargo ücreti geri ödenmemiş.


Müşteri hizmetlerini arayıp ısrarla hatanın kendilerinden kaynaklandığını bu yüzden kargo ücretinin tarafıma ödenmesini dile getirsem de hiçbir şekilde karşılık alamadım ve hala tedarik edemedik dedikleri ürünü stokta var olarak gösteriyorlar. Sonuç olarak kendi hatalarını da size ödettiriyorlar.

Serdar 57 Okunma

Cevaplar

  • Serdar26 Ocak 2014

    böyle olmaz!

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Serdar Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QIF-682-83447 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön