07 Eylül 2013 #1998315

Hepsiburada Kazandığımız Hediye Çekini Kullandırmadılar!

Hepsiburada.com sitesinden sürekli alışveriş yapmaktayım. Çeşitli kampanyalar yaparak bizleri yönlendirmekteler ve hediye çeki hediye etmektedirler.


Alışverişi yapıp kampanya koşulundaki hediye çekini (DULR277971) almaya hak kazanmamıza rağmen bu çeki hemen kullandırtmamaktalar ileri bir tarihe 1 ay sonra kullanabilirsiniz diyorlar, çeki kullanabilmek için 10 gün süre veriyorlar, çeki kullanmazsanız çeki iptal ediyorlar ve sistemden siliyorlar.


Çok haksız bir uygulama, insanlar çeki kullanamıyor, bu şekilde sistem benim çekimin süresinin geçmesine neden oldu ve süresi geçen çeki sistemden silmişler, süresi geçen çek adı altında size birşey göstermiyorlar.


Müşteriye haksızlık yapılmaktadır.

Mehmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Eylül 2013

    Sayın Hepsiburada, Şikayetim üzerine hediye çekini aktif ettiniz ,1 hafta süre verdiniz, fakat 16/09/2013 son kullanma tarihi olmasına karşın hediye çeki ortada yok, sistem üzerinde silinmiş, hediye çeki hiç varolmamış sanki, Hepsiburadayı son kullanma tarihi bitmeyen çeki sistemden sildiği için kınıyorum tekrar.

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Mehmet F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Mehmet F, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön