04 Şubat 2014 #2275945

Hepsiburada Kayıp Kargo ve İade Edilmeyen Ücret

28.01.14 tarihinde süper hızlı gönderi ürün siparişi verdim. Bugün tarih 04.02.14 Yurtiçi Kargo'yu arıyorum ürünün transfer merkezinde kayıp olduğu söyleniyor. Hepsiburada arıyorum, gerekli işlem yapılacak deniliyor. İlgisizlik hat safhada 3 gündür aramaktan ve aynı sözleri duymaktan sıkıldım, ücret iademi alamıyorum. Kargo kayıp olan malzemeyi nasıl iade edilmiş gösterelim diye bir sebep sunuyor ortaya.


Tüketici yanıltmak, sattıktan sonra arkasına bakmamak müşteri hizmetlerindekilerin saygısız tavırları hat safhada. Yarın avukatımla gereken zaman aşımından doğan zararımın telafisi konusunda dava açacağım. Ben o ürünü iş yeri güvenliğim için almıştım ama bırakın ürünü görmeyi muhatap bulamıyorum.

Onur 121 Okunma

Cevaplar

  • Onur09 Şubat 2014

    hiçbir şekilde çaba sarf etmiyorlar sat kurtul geris vatandaşla kargo arasında mantığı ile yol alıyorlar

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Onur D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QNA-542-44975 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön