24 Nisan 2013 #1761249

Hepsiburada Kavanoz Kırık Akmış Bir Ürün Geldi!

15-04-2013 tarihinde vermiş olduğum bal siparişim vardı. Ürün gelişi güzel gönderilip kutu üzerine dikkat kırılır ibaresi yapıştırılmadığı için kutu içerisinde kavanozu kırılı sardıkları poşet içerisine olduğu gibi akmış. Firmaya bunu bildirmeme rağmen dalga geçer gibi bana ürünü iade etmemi söylüyor.


Olmayan ürünü nasıl iade edeyim ayrıca neredeyse cam parçaları bir yerimi kesecekti. İçinde ki bal olduğu gibi akmış her taraf battı hala iadeden bahsediyorlar. Paramın iadesini istiyorum.


Resmini çektim buraya ekliyorum.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Nisan 2013

    Siz resimi görmediniz galiba her taraf battı dökülmüş çöpe gitmiş bir ürünü nasıl göndereyim olmayan bir şeyi.! Nasıl bir akıl var sizde otomatiğe almışsınız mesaj yolluyorsunuz .Çözüme ulaştırdığınız felan yok.

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Murat V, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön