19 Mart 2013 #1693637

Hepsiburada Kargoya Verilip Ulaşmayan Ürün!

06-03-2013 Tarihinde kargoya verildiği söylenilen ürün halen elime geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ve mesaj attığımda şikayetinizle ilgili işlemler en kısa sürede çözülecek deniyor. Ama netice sonuç yok halen mağdur durumdayım. Defalarca aradım müşteri hizmetlerini.

İsmail 50 Okunma

Cevaplar

 • İsmail02 Nisan 2013

  çözüme yönelik hiç bir şey yapılmıyor halen.

 • İsmail28 Mart 2013

  hiç bir şey netice vermiyor nasıl bir firmaysa müşteri hizmetleri iletiyor orada kalıyor. çözüm bulmuyor

 • Hepsiburada Temsilcisi24 Mart 2013

  Sayın İsmail B, Sorununuzun çözüm sürecinin bir an önce tamamlanması için gereken çaba gösterilmektedir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • İsmail23 Mart 2013

  halen netice yokkkkkk

 • İsmail22 Mart 2013

  06-03 2013 tarihinden bu güne aynı cevap.... Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi 06-03-213 tarihinden bu zamana halen netice sonuç halen yok mağdur durumdayım.

 • İsmail19 Mart 2013

  10 gündür mail olarak aynı cevabı alıyorum. Ben en az 10 defa aradım karşıma çıkan müşteri hizmetleri aynı cevabı veriyor çözüme ulaşamadım.

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın İsmail B. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön