26 Mart 2013 #1706332

Hepsiburada.com Kargonun Hasarlı Diye Geri Gönderdiği Ürünün Gönderilmesini İstiyorum!

02/03/2013 tarihinde sipariş vermiş olduğum Daiwa Crossfire 2. 40 M Olta Kamış kargodan geldiğinde ambalajında sorun vardı ve kargo şirketinde işlem yapılarak geri gönderileceği ve yeni ürün tedarik edileceği söylendi. Defalarca telefon görüşmeme rağmen ürün kargo şirketinden geri çekilmedi ve 12 günün sonunda geri gitti. Fakat ürün incelendi ve şikayet soruldu.


Ürünün kargodan hasarlı çıktığını ve teslim alınmadığını aynı ürünün tekrar gönderilmesini ilettim. Sebep tedarikçi firma değişim kabul etmemiştir. Aradıklarında aynın ürünün değişimini istemediğimi belirttim, aynı ürünün tekrar gönderilmesini rica ediyorum. Sizlerden ricam aynı ürünü kargolamanız.

Erdem 102 Okunma

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı14 Şubat

    Yardımlarından dolayı Hepsiburada ve Sikayetvar.com'a teşekkürler.

  • Erdem26 Mart 2013

    Merhaba, Almış olduğum kamışın tutarı 65,00 TL olup, hediye çeki ile birlikte almıştım. Kırık kamışın yerine yenisini göndermiyorsunuz. Bunun yerine aynı kamışı sipariş edeceğim. Fakat bana tanımladığınız hediye çeki 38,34 TL olup, aynı kamışı alamamaktayım. Sizlerden ricam ya aynı kamışı kargo etmeniz ya da kamış tutarı (65 TL) kadar tek bir hediye çeki tanımlamanız ki bende tekrar sipariş verebileyim. İyi çalışmalar dilerim.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Erdem E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön