15 Nisan 2013
#1742745

Hepsiburada Kargom Yanlış Şubeye Gönderiliyor!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürünlerin teslimat adresi olarak Edremit Balıkesir olarak belirttiğim halde 1. parti kargomun bana gelen mesajda varış şubesinin Bigadiç olduğu yazıyordu. Hepsiburada'nın müşteri hizmetlerini aradığımda bir form dolduracaklarını düzeltilmesi için dediler. Ancak değişen hiçbir şey olmadı kargom Bigadiç'e gitti.


Şimdi 2. kargo ürünlerim yola çıkıyor ve varış şubesi yine Bigadiç. Kargoya teslim aşamasında çalışan arkadaşlar teslimat adresi Edremit yazarken nasıl Bigadiç şubesine gönderiyorlar bunu anlamış değilim ve neden düzeltilmiyor. Kargomun ne zaman elime ulaşacağı da belli değil. Nerede kaldı ciddiyet ve müşteri memnuniyeti.

Gülşen Gülşen 52 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Gülşen K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları