11 Nisan 2013 #1736892

Hepsiburada Kargoda Hasar Gören Ürünün Yenisi Yollanmadı!

.... Sipariş numaralı ürün kargoda hasar görmüştü. Sıvı ürün dökülmüş, paket içindeki diğer iki ürün de kullanılamaz hale gelmişti. Kargo görevlisiyle açıp, tutanak ile durumu tespit etmiştik. Fakat ürünler 05.04.2013 tarihinde size ulaşmasına rağmen bugüne kadar ürünlerin yenisi tarafıma ulaşmamıştır.


Benim herhangi bir hatam vb. olmadığı halde Kargoda hasar gören bir ürün için ne kadar daha beklemem gerekiyor? Sizden aldığım birçok ürün aynı gün kargoya verilirken bu ürün için 15 günüm gitti. Her zaman alışveriş büyük mutluluk duyduğum hepsiburada beni bu konuda üzmüştür. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum.

Hasan 75 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Hasan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön