10 Eylül 2013 #2003111

Hepsiburada Kargo Ücretini Ben Ödedim!

15.07.2013 günü Hepsiburada.com dan Philips marka televizyon aldım. 03.09.2013 günü Konya Eruğurlar Philips servisinden yetkililer geldi. Ürünü açtıklarında ekranın kırık olduğunu söylediler ve paketin ilk defa açıldığını TV'nin de ilk defa çalıştırıldığını söyleyerek gerekli fotoğraflamaları yaparak ürün hakkında rapor tutacaklarını söyleyerek ürünü alarak evden ayrıldılar. 09.09.2013 günü Aras Kargo ile ürünü bana karşı ödemeli olarak gönderdiler. Tutanakta ürünün taşıma ya da stoklama esnasında arızalandığı benimde ürünü aldığım yere göndermemi söylediler. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile direk görüşemediğim için İnternet'ten form doldurmaya çalıştım. 7 gün geçtiği için form dolduramadım.

Mustafa 77 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Eylül 2013

    aldığım ürün sevis yetkilileri tarafından açılmasına rağmen ürün hakkında birşey yapamayacağınızı söylüyorsunuz. servis raporunda stoklama esnasında olabileceği yazarken siz suçu bana atıyorsunuz . tüm yasal haklarımı kullanıp sizden şikayetçi olacağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Mustafa Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön