24 Ağustos 2013 #1974684

Hepsiburada Kargo Sorunu!

Süper hızlı gönderi 24 saatte kargo ile ürün almak epey konforlu, söz verildiği gibi en kısa sürede kargo işlemleri yapılıyor. Ama Satış kargoya teslim edildiğinde mi bitiyor? Yoksa ürün ve fatura müşterinin eline geçtiğinde mi?


Ürünü kargoya aynı günde vermekle olmuyor sevgili Hepsiburada.com. Ürün 3 gün kargo şirketinin ofisinde bekletilirse bu işe el atmanız gerekir. Bu çok tehlikeli bir durum çünkü oluşturduğunuz güven ve stabil sistem sizden olmayan bir sebepten dolayı çöküyor.


Evet belki benim başıma gelen olay 100'de 1'dir. Belki de her zaman ki klişe maillerden birini alacağım ve olay geçecek. Ama ben güvenimi kaybettim.

Berk 553 Okunma

Cevaplar

 • Berk26 Ağustos 2013

  Sırf bu kargo aksaklığı yüzünden uzun süre e ticaret yapmayacağım hepsiburada.com'un suçu yok. En çok alışveriş yaptığım ve güvendiğim bir firmadır. Sanırım 10 seneden fazla oldu değil mi hepsiburada? Saygılarımla

 • Berk26 Ağustos 2013

  Sorun hala çözülemedi Sipariş vereli 6 gün oldu. Hepsiburada aynı gün kargoya verdi, lakin ürün 5 gündür kargo servisinde yatıyor. Ne gelen var ne giden.

 • Berk24 Ağustos 2013

  Doğrudur Hepsiburada cevap verdi ve ilgileniyor.. Zaten onların da suçu yok. Tek ricam kargo şirketlerine disipline etmeleri. Hepsiburada.com üstüne düşeni o noktaya kadar eksiksiz yaptı. Ama sonuç : Mutsuz müşteri ve iptal edilen sipariş.

 • Hepsiburada Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Sayın Berk Ü, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön