31 Ocak 2014 #2268851

Hepsiburada Kargo Fiyatları Çok Uçuk

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki durum hizmetle alakalı bir sorun değildir. Hepsiburada.com dan uzun süredir alışveriş yapmaktayım. Daha önce 3-4 ürün alımı gerçekleştirdiğimde makul kargo fiyatları gelmekteydi. Bugün 7 ürün için sipariş verecektim ancak kargo fiyatını görünce siparişten vazgeçtim. Ürünlerin toplam fiyatı 35Tl tutuyor, 16Tl kargo masrafı çıktı.


Ürünlerin hepsi aynı anda bir kutu içerisinde gönderilecek kadar yer kaplar. Her ürüne ayrı bir kargo parası isteyecekseniz fiyatı düşük olan ürünleri nasıl alacağız biz? Yetkililere soruyorum. kargo parası değmeyecek ürünleri başka firmalardan mı alın demek istiyorsunuz?

Halil 57 Okunma

Cevaplar

  • Halil03 Şubat 2014

    hepsiburada üzerinden ticket yoluyla ulaşmaya çalıştım ancak mesajıma 3gün sonra sikayet konusu açıldıktan sonra cevap verildi. Kanıtı da buradadır. http://i.hizliresim.com/K41Nzp.png Hepsiburada dan ilk alışverişim değil. sanırım bu gidişle son olacak gibi. Tedarik sürecinde veya ürünle ilgili bugüne kadar hiçbir şekilde sorun yaşamadım. Ancak şuan kargo fiyatı hesaplamalarınızla müşteriyi soğutuyorsunuz. Farklı bir alışveriş sitesinde bir dükkandan aldığım 4 ürün 5tl kargo istedi. Sizden aldığım 5 ürün için 16tl kargo çıkıyor. aldığım ürünlerde ilaç türü şeylerdi. Daha önceki alışverişlerimde sizde de böyleydi ancak şuan farklı bir strateji izliyorsunuz. 5tl lik 3adet ürün alsam kargo 15tl ürün 15tl ne anladım ben bu işten?

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Halil K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UHY-755-98840 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön