14 Şubat 2014 #2293897

Hepsiburada.com Kampanya Ürününün Teslim Edilmemesi

Samsung Note 3, sitelerinde yazan kampanyalı ürünleriyle gönderilmedi. Uzun bir mail trafiğinden sonra, sitelerinde olan sayfayı iptal etmelerine rağmen haklılığımı ispat ettim. Onlarda kılıf göndermeyi kabul ettiler. 24 saatte hızlı kargo gönderiminde bulunan ve hemen yollanılacağı söylenen ürün de 4 şubattan beri gönderilmedi.


4 kere aradım hala gönderilmedi. Resmen dalga geçiyorlar. Ha ben de bugün arayıp artık gerek yok istemiyorum dedim. En güzeli , tüketici mahkemesine gideceğim. En baştan yapmam gerekeni yapacağım. Ocak ayında NOTE3 alan varsa beni buradan takip etsin. Sonucu bildireceğim. Bendeki evrakı memnuniyetle mail atarım kendilerine.


İsteyen gider başvurur.

Rabia 85 Okunma

Cevaplar

  • Rabia14 Şubat 2014

    Hepsi burada ekibi, Zahmet edip cevap yazmışsınız, çok mersi.. Defalarca konuşup, aynı cevapları gönderip ama ilgilenmediğiniz bu standart cevaplarınıza artık gerek yok.. Tüketici mahkemesi karar versin..En iyi müşterilerinizden birini büyük bir gayretle kaybettiniz , ayrıca tebrik ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Rabia G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PKK-426-69501 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön