13 Mayıs 2013 #1794419

Hepsiburada.com Kampanya İle Kazandığım Hediye Verilmiyor!

Hepsiburada.com sitesinden önsipariş ile Samsung Galaxy S4 sipariş ettim. Kampanya sitesinde 27-28 Nisan tarihlerinde sipariş verenlerin yenisamsunggalaxys4.com sitesinden IMEI bilgilerini 29 Nisan'da girdikleri takdirde Audio Dock ve/veya Kablosuz Şarj kazanacakları yazıyordu.


Daha önce devam eden kampanyanın uzatılmış şekliydi ve sipariş 7 Mayıs'ta kargoya verilecekti.


Ürünü 27 sinde satın aldım ve 28'inde ekteki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi IMEI istedim. Kampanyanın uzatılacağını ve sitenin güncelleneceğini söylediler. Ürün geldikten sonra siteye giremedim. Hepsiburada ise kampanyanın bittiğini giriş yapamayacağımı söyledi. Defalarca yazmama karşılık vermedi. Lütfen yardımcı olunuz.

Erdem 98 Okunma

Cevaplar

  • Erdem13 Mayıs 2013

    Daha önceki yazışmalarda görüldüğü üzere kampanyanın uzatıldığı bilgisini siz vermiştiniz. Sitenizde de yazıyordu. Niye bu konuyu çözemiyorsunuz?

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Erdem G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön