29 Mart 2013 #1713899

Hepsiburada Kampanya Çeklerini Vermiyor!

500 TL'lik alışveriş yaparak bahar kampanyasına katılıp hediye çeki hakkına sahip oldum. Aynı günler içinde 100 TL ve üstü fotoğraf makinesi alımlarında hediye çekine de hak kazanılacağı yazıyor. Hiçbir şekilde 2 kampanya birleştirilemez yazmamasına rağmen sadece bahar kampanyasına hak kazandığım bildirildi. Hepsiburada.com kampanyada her an için değişiklik yapmaya hakkı var diye bir madde koymuşlar sanırım buna güveniyorlar.


Böyle bir firmanın bu tür yollara başvurup 25 TL'lik çek için bu duruma düşmesi çok küçük düşürücü. Müşteri olarak memnuniyetsizliğimi iletmek isterim.

Ulvi 63 Okunma

Cevaplar

 • Ulvi02 Mayıs 2013

  1 Mayıs 2013 tarihinde aktif olması gereken çek hala aktif değil?işlem detayıma göre sonuç nedir??

 • Ulvi06 Nisan 2013

  şu an net değil açıklama.Mayıs 1'inde çek aktif olacak.İki kampanyaya dahilim çekler aktif olacak mı olmayacak mı o zaman göreceğiz ve burdan payalaşacağım.

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Ulvi T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Ulvi30 Mart 2013

  Sonuç nedir??İnceleme yapıldı mı?Sonucu bildirirmisiniz.

 • Hepsiburada Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın Ulvi T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön