29 Mart 2013 #1712945

Hepsiburada Kalitesiz Ürün!

Hepsiburadadan yaptığım ilgili alışverişimde aldığım "Due Buoı Aşı Makası " çok kalitesiz çıkmıştır daha denediğim ilk daldan ürün adeta kırılacak olmuştur ve dal kesilmemiştir. Ürün bıçakları tenekeden olup bununla parmak kalınlığı dal kesmemiz zaten beklenemez.


Ürün 500 liralık alışverişle birlikte alınmıştır. Verilecek hediye çeki ve milli piyango biletlerinin akıbetinin ürün iade edildiğinde ne olacağını müşteri hizmetlerine ısrarla sormama rağmen her defasında sistemden alakasız bir otomatik mesaj cevabıyla karşılaşmış bulunmaktayım. Ürünü iade etmek için form doldurup yolladığımda ise daha "8 iş günü" geçmemiş olmasına rağmen site tarafından otomatik olarak rededilmiştir.

Ercan 45 Okunma

Cevaplar

  • Ercan'ın Teşekkür Mesajı11 Kasım 2017

    Sorunu çözmüşlerdi geç de olsa teşekkürü borç biliyorum

  • Hepsiburada Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Ercan G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön