28 Mart 2013 #1712448

Hepsiburada Kalitesiz Ürün!

Hepsiburada. com 'dan daha önce tarafıma yaptığım alışverişlerden 50 tl lık hediye çeki verildi. Bununla 3 adet ürün aldım. Aldığım ürünlerden birisi 19. 89 tl tutarındaki Premier PHC 69 ŞARJLİ TRAŞ MAKİNESİ. Ürün söylendiği sarz ve ettim ve daha sonra kullanmak istedi.


Fakat ürün bırakın saçı bir tüyü bile kesmedi. Yani bozuk ürünü tarafıma göndermişler. Ürünü değişim için gönderdim. Ürünü iade aldılar. Fakat bana ürünün yeni çalışan ürün ile değiştirmek yerine 2, 58 para iadesi yapmışlar. Yani ne ürünü talebim üzerine değiştirdiler, nede 19, 89 tl para iadesi yaptılar. Hem mesaj attım, hem de çağrı merkezi numarasından aradım. Sonuç yok.

Orhan 46 Okunma

Cevaplar

 • Orhan03 Nisan 2013

  Tarafima gönderilen 34924302 no. lu siparişte bulunan Premier marka 19, 89 tl lik arızalı ürünü kendilerine iade ettim. Fakat kendileri bana 19, 89 tl lik hediye çeki vermeleri gerekirken, bunu 2 par. a halinde 17, 31 tl ve 2, 58 tl olarak verdiler. Bu hediye çekleri yani 1 hediye çeki sadece 1 alışverişte kullanılıyor. Ben de normal olarak iade ettigim üürn bedeli olarak sadece 1 adet 19, 89 tl lik hediye çeki olarak verilmesini istiyorum. 2 gündür kendilerine mesj atıyorum ama dönen yok. Akılları sıra bana 2 tane alışveriş yaptırıp, daha fazla harcama yapmamı istiyorlar. HayIr, ben tek alışverişde hakkım olan 19, 89 tl lik hediye çekini kullanacağım.

 • Orhan02 Nisan 2013

  17,31 Tl lik hediye ceki tanımladılar. Fakat Urun bedeli olan 19,89 tl lik bir hediye ceki yerine 17,31 tl ve 2,58 tl iki adet hediye ceki tanımladılar. Sistemleri gerei bir hediye cekini bir alısveriste kullandiriyorlar. Yani uyanıklık yapıyorlar. Dun mesaj attım fakat dönen olmadı. Insanı keriz yerine koymayı bırakın, lütfen tek alışceriste kullanacagım 19,89 tl lik hediye ceki tanımlayın.

 • Hepsiburada Temsilcisi31 Mart 2013

  Sayın Orhan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Orhan28 Mart 2013

  Merhaba sayın hepsiburada.com yetkilileri Bana zaten e-posta yoluyla yaptığınız bilgilendirme mesaji haksızlık. Söylediğim gibi Ya bana ürünün adam gibi çalışan yenisini gönderin, ya da 19,89 tl para iadesini yapın.

 • Hepsiburada Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın Orhan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön