04 Nisan 2013 #1723953

Hepsiburada Kaçak Telefon Gönderdi İade Almıyor Dönüş Yapmıyor!

Şubat ayında hepsiburada'dan aldığım 72260088 nolu Sonyexp cep tel. geldiğinden beri internet bağlanmama sorunu ile kullanamadım. Sony garantili olduğu için yetkili servise götürdüm, yetkili serviste telefonun garanti kapsamında olmadığını, kayıtlı bile olmadığını işlem yapılamayacağını öğrendim.


Kaçak telefonu hepsi buraya gönderdim. Teli servise aldılar, 2 hafta servis sürecinde kaldı, defalarca iade alınmasını istediğimi yazmama ve iletmeme rağmen telefonu bana gönderdiler, teli kutusunu bile açmadan geri gönderdim. Yine servis sürecine soktular, 2 hafta daha kaldı orada, defalarca yazdım aradım, iade alacaktınız bana niye gönderiyorsunuz diye, dalga geçer gibi yine gönderdiler, iade almıyorlar, 2 aydır.

Murat 189 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Nisan 2013

    Tekrar bugün gönderdiğiniz telefonu kabul etmeyerek kargo görevlisinden almadım. Kutusunu bile açmadım.Belirtildiği gibi telefonu , D-market(BORA TOKSABAY) adına tarafınıza tekrar gönderdim,99682310 nolu gönderi kodu ile, iade formunu da teslim ettim kargo görevlisine. acil olarak iade işlemlerine başlamınızı, sürecin sonuçlandırılmasını talep ediyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Murat A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Murat A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön