4 g
#12576227

Hepsiburada.com İtibarını PTT Kargoya Hibe Etmiş.

Herkesin güvenilir diye alışveriş ettiği, benimde çokça güvendiğim Hepsiburada.com PTT Kargo ile çalışmaya devam ettiği sürece itibarından vazgeçmek zorundadır.


PTT Kargo, iş ahlakından yoksun, iş kalitesinden bihaber diğer kargo firmalarını rakip bile görmeyen şımarık bir kurumdur. Şımarıklığı devlet desteğinden geliyor olmalı. Devlet memuru gibi çalışıp kendilerini kraldan çok kralcı gören bireylerden oluşmaktadır. Daha önce yaptığım şikayetlere tenezzül edip, cevap bile vermediler.


İnternetten sıklıkla alışveriş yapan birisiyim. Çok merak ediyorum Hepsiburada.com diğer güvenli alışveriş siteleri (N**, G** vs...) gibi sattığı ürünün hangi kargo firmasıyla gönderim yapacağının bilgisini neden paylaşmamaktadır. Bu durum şuna benzemektedir. "Pazarda sattığı mala fiyat etiketi koyamayan pazarcı"


İşte tam olarak itibar meselesi burada devreye giriyor. Ben diğer sitelerden de alışveriş yapıyorum. Herhangi bir satıcı PTT Kargo ile satış yapıyorsa onu tamamen engelliyorum ki bir daha karşıma çıkmasın.


Hepsiburada.com'dan küçük bir istek bu, zor olmasa gerek sattığınız ürünü kiminle gönderim yapacağınız bilgisini paylaşmak. Aksi halde karnınızın tokluğu sonunda açlığa dönüşebilir. Bu milleti hafife almayın.


Asıl sıkıntı PTT Kargo, diğer firmalardan hangisi olursa olsun. Elbette kalite sıralaması yapılabilir. Ama hepsi de PTT Kargo'nun yanında melek sayılırlar. PTT Kargonun ne olduğunun çıkarımı buradan yapılabilir.

Sinan Sinan 1.729 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi3 g

    Merhaba Sinan Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 39677103 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Sinan4 g

    Haklısınız Bize Sorun seçeneğiniz var fakat ne sormamız gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Bende sizin, size sormamı istediğiniz soruları sordum. PTT Kargo Trabzon Merkezde Teslimat yapmıyor diyorum. Siz bana 11.09.2019 tarihinde gelecekler diyorsunuz. Yani saat 00:00 kadar bekleyeyim mi diyorsunuz. Anlamadım. Kusura bakmayın. İroni yapıyorum. Okuyanlar diyecek ki ne sabırsız bir insanmış benim için. Ne olur 1-2 günden. Ama bu yazdıklarım tecrübeyle sabittir. Daha dün gelen bir kargo adresimde bizzat kendim bulunduğum halde (PTT Kargo) nun sabah saatlerinde adreste kimse yok yalanıyla kargomu şubeye bırakıyorlar. Ne haber kağıdı ne herhangi bir şey yok. Siz sattığınız ürünü hangi kargo firmasıyla göndereceğinizi bildirmezseniz daha alışverişim olmayacak sizden. Saygılarımla

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Sinan Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 39677103 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler