26 Ekim 2016 #6780892

Hepsiburada İthalatçı Firma Garantili Ürünle İlgilenilmemesi

Kasım 2015'de LG G4 marka telefonu almadan önce Hepsiburada.com mail attım ve ithalatçı firma garantili bu telefonu almayı düşünüyorum telefonla ilgili bir sorun yaşarsam siz yardımcı olur musunuz dediğimde diğer ürünlerimizden bir farkı olmadığı için bizim sorumluluğumuzdadır dedikleri için bende telefonu aldım. Ve telefon bozuldu ve ithalatçı firma olan Medcell'e yolladım ve 19 Eylül 2016'da ellerine ulaştı ve 20 iş günü geçtiği halde (bugün 32. iş günü) hala parça bekledikleri için telefonum yapılmadı. Bu durumu Hepsiburada.com ilettiğimde ve yardımcı olmalarını istediğimde bu konuda yardımcı olamayız cevabı aldım. Telefonu almadan önce bizim güvencemizde deniyor ama sorunla karşılaşınca yardımcı olamıyorlar bu cidden saçmalık.

Zafer 163 Okunma

Cevaplar

  • Zafer26 Ekim 2016

    Bana verdiğiniz cevap (Tarafınız aracılığı ile servise gönderilen 84228405 nolu siparişte yer alan LG G4 32 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) -Kahverengi ürününüz için tarafımızca işlem yapılamamaktadır.) evet çok güzel bir cevap işlem yapılamamaktadır ne yardım ediyorsunuz ne de yol gösteriyorsunuz daha önce söylediğim gibi ben Hepsiburada.com güvenerek bu telefonu alıyorum ama sizin verdiğiniz cevap bu şekilde çok güzel cidden.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Zafer Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JVS-443-22288 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön