03 Nisan 2013 #1722011

Hepsiburada İstem Dışı Yapılan Sipariş İptali!

Hepsiburada'dan bir alışveriş yaptım ve 3al1 öde kampanyasından faydalandım. Ürünü satın alırken sözleşmeye karşılıklı olarak imza atıyoruz ve ben tüketici olarak ürünün ödemesini yapacağımı taahhüt ediyorum hepsiburada ise ürünü temin edeceğini taahhüt ediyor.
Daha siparişimin üzerinden bir kaç saat geçmeden gelen cevap "ürünü tedarik edemiyoruz ve siparişinizi tek taraflı olarak iptal ediyoruz!"


Peki ben bunu yapabilir miyim? Hayır! Siparişimin iptal etmesini değil ürünlerimi göndermesini istiyorum sonuçta 30 gün boyunca tedarik etmeleri lazım, Hepsiburada hiç uğraşmadan ürünü iptal ediyor ve eminim ki bir kaç gün sonra kampanyasız olarak satışa sunacak! Ürünlerin tedarik edilmesini bekliyorum.

Tolga 28 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Tolga D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön