27 Ekim 2016 #6795022

Hepsiburada.com İptal Karmaşası!

16 Ekim'de aldığım otomobil lastiğini 19 Ekim son gün olmasına rağmen kargoya vermeyen firma, iptal ettiğim ürünün ücretini tarafıma ödemiyor. Firma, 20 Ekim'den itibaren her gün bilgilendirdiğim halde 26 Ekim akşamı ürünün kargo sırasına alındığına dair mail yolladı. İptal ettiğimi ısrarla söylememe rağmen 27 Ekim sabahı gelen mailde iptal işleminin yapılmadığını yazıyorlar.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün iptal edilmesine rağmen kargo işlemine başlandığını belirtiyor. Yani bir nevi sabır denemesi yapıyorlar. Müşteriyi en son nerede patlatırız hesabı güdüyorlar. Ayın 20'sinde iptal işleminin taraflarına ulaştığına dair bilgi maili yollayan firma, bir hafta sonra iptal işlemi ile ilgili bir başvuru almadıklarına dair mail yolluyor. Perhiz ve lahana turşusu hesabı. Firma eninde sonunda paramı ödeyecek ancak yaşadığım sıkıntı ve stres yanıma kar kalacak.

Hasan 232 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Hasan Zafer A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZMR-122-66917 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön