03 Eylül 2013 #1990895

Hepsiburada.com İptal Edilen Siparişin Para İadesini Yapmıyor!

18 Temmuz 2013 tarihinde YKB hesap kartımla yaptığım 529.81 TL'lik alışverişi 2 dk. içinde iptal ederek aynı ürünleri kredi kartı ile tekrar aldım. Hesap kartımdan peşin çekilen tutarın iadesi yapılmadı.


Hepsiburada.com Müşteri hizmetleri beni sürekli bankaya yönlendirdi ancak banka kesinlikle yapılan bir iadenin olmadığını belirtti. HepsiBurada.Com müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm. İstediğim iade yapıldıysa bankaya itiraz edebileceğim bir dekont yada iadenin yapılması. Her görüşmemden sonra gayri ciddi bir şekilde e-mail adresime 'iadeniz 18 Temmuz tarihinde yapıldı' şeklinde mail gelmesi oldu. 529.81 TL nakit tutarımın 1.5 aydır alıkonması kurumsal bir şirkete hiç yakışmıyor.

Erçin 144 Okunma

Cevaplar

 • Erçin06 Eylül 2013

  Çözüm odaklı değiller. Yaşanılan sorunda müşterinin yanında yer almıyorlar. Alternatif çözümler üretemiyorlar.

 • Erçin06 Eylül 2013

  Merhaba, Bana göndermiş olduğunuz e-posta da 46921569 numaralı siparişimin iptal göründüğünü ve tarafınızdan çekilen bir tutar olmadığını belirtmişsiniz. Tarafınızdan çekilen bir tutar yoksa ekstrem de neden kurumunuz tarafında çekilen ve iade edilmeyen bir tutar görünüyor. 18.Tem.2013 EPOS HEPSIBURADA.COM 3965 1807 -529,81 Yaklaşık 2 aydır 529.81 TL param hesabıma iade olmadı. Defalarca belirtmeme rağmen hesabıma iade yaptığınıza dair dekont yerine satış iptal formu yolluyorsunuz. Banka sizin yolladığınız satış iptal formunu dekont olarak kabul etmiyor. Bundan sonraki süreçte farklı kanallardan şikayetimi ileteceğimi de belirtmek isterim.

 • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Erçin Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın Erçin Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön