19 Mart 2013 #1692554

Hepsiburada Intellicell Garantisi Kapsamındaki Iphone 4S Tamir Edilemiyor!

Hepsiburada.com'dan Nisan 2012'de almış olduğum Iphone 4S'in hoparlöründe ve video kayıtlarında ses problemi vardı. Bu problemlere eklenen kablosuz internetin deaktive olması da eklenince telefon verimli şekilde kullanılamaz hale geldiğinden hepsiburada'nın yönlendirmesiyle garanti kapsamında tamir edilmesi için telefonu kargoyla İntellicell adındaki ithalatçı firmaya gönderdim. Göndermeden önce bana 2-3 gün içinde tamir edilebileceğini söyleyen firma yetkilileri 20.02.2013 tarihinde telefonumu teslim aldıktan sonra her aradığımda ciddiyetten uzak tavırlarla sıranın gelmediğini, sonrasında ise halletmeye çalıştıklarını söyleyerek beni oyalıyorlar. Telefonun para iadesin yapılmasını istiyorum.

Hale 4.058 Okunma

Cevaplar

  • Hale25 Mart 2013

    Hepsiburada.com benimle dalga geçiyor olmalı, 3 ay önce bana ürünüm arızalandı dediğimde nasıl kargo göndericeğimi anlatan bildirimi tekrar göndermişler!!! Bilmiyorum farkında mısınız ama ürünüm 4 haftadır garanti kapsamında tamir edilmek üzere ithalatçı firmada!!!

  • Hale21 Mart 2013

    Tefefonum 20 iş gününden fazla süredir tamirde ve bana hiçbir şekilde geribildirimde bulunulmuyor. Para iademin en kısa sürede gerçekleştirilmesini istiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Hale K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön