05 Nisan 2013 #1727106

Hepsiburada.com İndirim Masalı!

Daha önce avizeler aldım yarısı kırık geldi yarısı hiç gelmedi iptal ettik. Alayım takayım dedim onların da yarısı içinden telleri kopuk geldi. Bu alışveriş hataydı hadi. Bir Buzdolabı alıp alışverişimi sonlandırmak istedim ve Bir çok elektrikli aletimi buradan almadım. Bir buzdolabı ile ilgili sorular soruyorum cevap veren yok. Alacağım kısmetse bu hafta diyorum sorular soruyorum.Yine cevap yok.


Adamlardan ne rüzgar ne yağmur Bir de Bakayım ki sadece benim alacağım ürüne 200 tl zam gelmiş. Bir söyle değil mi,nasıl olsa alacak diye saf avıdır bu. Eski fiyatından istediğimde ise hemen cevap var ama yapamayız falan. Zaten indirimdeyiz falan. Zamanınız boşa gider. Eninde sonunda tüm işleri oyalamak.

Eren 63 Okunma

Cevaplar

  • Eren24 Nisan 2013

    Problem çözülmedi tabiki .Cözülmüş gibi gözüksün diye son mesajı onlar atıyorlar.Çözülmesini de istemiyorum artık .Hepsiburada ile kaybedecek zamanım yok.

  • Eren14 Nisan 2013

    Kesinlikle zaman kaybı.Hiç bir Çaba görmediğim gibi ıvı000r zıvır.Bu siteden 5 liraya 3 liralık çin malları satın alın.Daha fazlasını hak etmiyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Eren Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön