23 Ağustos 2013 #1973060

Hepsiburada İmzasız Kitap Geldi, Değişim İstedim İade Yapıld!

12.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan 24870066 sipariş kodu ile Sezen Aksu-Eksik Şiir(İmzalı)kitabını sipariş verdim. Ürün depoda olmadığından tedarikçi firmadan beklendi ve 17.08.2013 tarihinde elime ulaştı. Ancak imzalı olarak almak istediğim kitapta yazarın imzası yoktu! Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde 'ürün bozuk' olarak geri gönderilmesini ve açıklamaya değişim yazmam gerektiği söylendi. Denileni yaptım.


Ürünün açıklama bölümüne değişim istediğimi belirttim. Ancak 22.08.2013 sabahı bana gelen mesajda ürünün iade edileceği yazıyordu. Telefon açtım ve iade değil değişim istediğimi söyledim.'Tamam değişim yapılacak' dendi. Akşam 16:08'te değişim istediğim ürün iade edildi. Bu soruna çözüm istiyorum.

Alp 80 Okunma

Cevaplar

  • Alp26 Ağustos 2013

    3 gündür bu siteden 15 gündür hepsiburada.com sitesinden şikayet ediyorum, sorun yazıyorum. Kimsenin ciddiye aldığı yok. Bu kadar ciddiyetsiz bir firma olduğunuzu bilmiyordum. Öğrenmiş oldum. Ne arayan var ne soran!!

  • Alp23 Ağustos 2013

    Bana gönderilen e-posta'da ürünü alabilmem için yeniden sipariş oluşturmam gerektiği söylenmiş. Ürünü ilk aldığımda bir başka kitap ile satın almıştım ve 25 Tl üzeri olduğu için kargo bedeli ödememiştim. Şimdi bu kitabı tek olarak satın alacağım ve boşu boşuna bir kere daha KARGO BEDELİ ödeyeceğim..! Madem elinizde imzalı ürün yok neden imzalı satıyorsunuz.! Madem bu ürün hakkında hiç bir şey yapamıyorsunuz neden benden ürünü geri istiyorsunuz?! Ürün bedelinin kredi kartımdan tahsil edilip KARGO ÜCRETİ ALINMAKSIZIN geri gönderilmesini talep ediyorum!

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Alp K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön