25 Mart 2013 #1705440

Hepsiburada İlgi Ürünü Satana Kadar!

Hepsiburada.com sitesinden 69345547 sipariş nolu Philips GoGear RaGa MP3 Player aldım ve ürünüm arızalandı bende garantili ürün olduğu için ürünü hepsiburada.com sitesine teknik servise gönderilmesi için kargoladım.Ürünüm 21.02.2013 tarihinde ellerine kavuştu ve servise gönderildi.


1 ay ve 20 iş gününü geçmesine rağmen ürünüm halen serviste ve ben birçok kez arayıp durumu sorduğumda sürekli klasikleşmiş sözleri bana söylüyorlar.Normal koşullarda ürünüm 20 iş gününü geçtiği halde teknik serviste ise bana aynı ürünün yenisi gönderilmesi gerekiyor.Ama ben anladım ki hepsiburada.com sitesi herşeyi ürünü satana kadarmış ürünü satın aldıktan sonra ilgilenmiyorlar.Ürünümün iadesini istiyorum.

Talha 109 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Talha Can Ü, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön