18 Eylül 2013 #2017485

Hepsiburada İle İletişim Kuramıyorum!

Bugün 17.09.2013 günü Hepsiburada.com alışveriş sitesinden 87697365 sipariş numarasıyla ürün aldım. Teslimat adresim eski adresim olan Çanakkale'deki adres olarak kalmış. Adresi değiştirmek için telefondan ulaşmaya çalıştım, çok uğraşmama rağmen ulaşamadım. Devamlı melodi çalıyor.


İnternetteki Hersiburada.com sitesindeki soru kısmından mesaj göndermeye çalıştım, devamlı hata oluştu şeklinde rapor çıkıyor. Hotmail'den mail attım şu ana kadar cevap alamadım. Teslimat adresim değişmezse epey sıkıntı olacak Teslimat adresim Fatura adresimle aynı adrestir.

Galip 36 Okunma

Cevaplar

  • Galip18 Eylül 2013

    Hepsiburda.com sitesinden cevap alamadığım için, internet sitesinden verdiğim siparişin iptali için talepte bulundum. Şayet aldığım ürünün teslimat adresi fatura adresim olarak değiştirilir ve teslimat fatura adresime yapılırsa iade isteğimden vazgeçiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Galip Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön