19 Ekim 2016 #6722737

Hepsiburada "İkili" Stor Perdeyi 2 Adet Zanneden Firma

2 (iki) adet "İkili" stor perde siparişi verdim. Yoğun bir zamanımda başka siparişlerimle beraber bu ürün de teslim edildi. Daha sonra paketi açtığımda bir paket içerisinden bir adet ürün (adında ikili geçen) çıktı. Aynı gün eksik ürün bildirimi yaptım. 7-10 gün içerisinde cevap verileceği belirtilmişken, 11 gün haber çıkmadı. Tekrar mesaj yazdığımda ise kargonun düzenlediği tutanak talep edildi. Böyle bir tutanak bulunmadığından durumu firmaya ilettim. Ancak eksik ürün gönderildiği kabul edilmedi.
Çıkartılan dersler,
1. Kargocular ne kadar acele ettirirse ettirsin, işiniz bitene kadar beklemek zorundalar ve kargo başkası tarafından teslim alınmamalı.
2. Daha önce onlarca alışveriş yapmış olduğunuz (hatta sürekli) firma da olsa, güvenmeyeceksin 110 liranın hesabını yapar.
3. Hepsiburada değil, bundan sonra hepsi orada kalsın.


Sonuç: 110 lira bağışım olsun.

Serkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Serkan19 Ekim 2016

    İnternet sitenizde bulunan eksik ürün bildirimi ve bahsetmiş olduğunuz Müşteri Hizmetleri üzerinde firmanıza ulaşmış ve süreç olumsuz şekilde karara bağlanmış olduğundan, ürünün iade sürecini başlatmış bulunmaktayım. "ikili" stor perdenin iadesini bir adet mi iki adet mi yapacağınıza siz karar veriniz. Çünkü bana ulaşmış olan ne varsa size gönderiyorum. İyi çalışmalar.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Serkan P. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UDL-801-51260 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön