04 Eylül 2013 #1992466

Hepsiburada İadesini Teslim Aldığı Ürün Yok Oldu!

Ben Haziran ayında Hepsiburada.com'a kutusunu bile açmadığım yanlışlıkla sipariş ettiğim ürünü iade ettim. Kendileri de bana ürünün teslim alındığını ve gerekli incelemelerden sonra para iadesinin yapılacağını söylediler.


Bugün Eylül ayına geldik ve 4 ay geçti ve ben konuyla ilgili yaklaşık olarak 5-6 kez kendilerine
e-mail gönderdim ve hep aynı artık standarda bağladıkları "Kısa sürede ürününüz ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır." mesajını gönderdiler.


Sonrası daha da ilginç; gene ben aynı şekilde ürün iadesinin neden gerçekleşmediğini sorunca bana şu e-mail gönderdiler "Değerli müşterimiz lütfen 12 haneli kargo gönderi no'sunu gönderir misiniz" aradan geçmiş 4 ay enteresan değil de ne?

Engin 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Engin Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Engin Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön