20 Ocak 2014 #2245733

Hepsiburada İade ve Değişim Sorunu!

Daha önce 2236133 no ile şikayette bulunduğum Hepsiburada'dan hiçbir çözüm çabası göremedim. Yine Y***K*** diye biri bana mail attı ve iade alacakları adresi istedi. Ama 'no reply' bir mailden. Cevap yazamıyorum. Aradım Y**** Bey'i istedim, bağlamadılar. Bir daha da ses çıkmadı. Ben telefonla aranmak ve birine ulaşmak istiyorum ki derdimi anlatayım.


Her aradığımda yeni bir call center çalışanına durumu yeniden anlatmak zorunda kalıyorum. Çıldırmamak zor. Bugüne kadar A*** G*** ve Y****K*** benimle maille temasa geçti ama hep no reply yani cevap yazamıyorum. Bir de M***K***telefonla ama o da çözemedi ve verdiği telefonu aradım öyle biri yok dediler. Lütfen artık alın şu iademi.

Tuba 83 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Tuba Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AYQ-733-62115 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön