30 Nisan 2013 #1770022

Hepsiburada İade Ürünün Para İadesini 3 Aydır Yapmıyorlar!

Hepsiburada şirketinden 99628712 nolu siparişim ile bir yatak birde baza aldım. Ancak yatağı beğenmediğim için iade koşulları altında iade ettim. Yaklaşık 3 aydır hepsiburada.com'a para iadesi için msj yazıyorum ve telefon ediyorum ama her seferinde tedarikçi firmadan bilgi alındığında para iademin yapılacağını söylüyorlar.


Şimdi benim anlamadığım eğer bu tedarikçi firma ile bağlantı kurmak zor ise nasıl siparişim bir haftada geldi? Para iadesi için tedarikçi firma ile üç aydır bağlantı kuramıyorlar burada bir tezatlık var.


Ayrıca yatağı iade ettiğimde tedarikçi firma beni aradı ve yatağı iade aldıklarını ve neden iade ettiğimi falan sordu. Şimdi tedarikçi firma haberdar ama hepsiburada değil!

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Mehmet B, Ürün iade işlemleriniz 30.04.2013 tarihinde tamamlanmıştır. Para iadesi süreci başlatılmış ve bu konuda size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön