27 Ekim 2016 #6779047

Hepsiburada İade Süreci

Hepsiburada.com üzerinden aldığım ve tarafıma eksik gönderilen ürün hakkında yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum. İlk olarak eksik ürünün tamamlanmasını talep ettim. 3 iş günü içerisinde tamamlanacağı söylendi. Bu kısım süreç 10 Ekim 2016'da başladı. 14 Ekim'de ürün tamamlanmayınca iade talep ettim, ancak web sayfası üzerinde tamamlama açıldığı için yapılamayacağı söylendi.


Buradan yazdığım şikayet üzerine de en yakın sürede dönüleceği söylendi. Ancak bugün itibariyle 14 günlük iade sürecim dolmuş olmakla. Birlikte henüz bana ulaşması gereken 15 adet yaş kedi maması da tarafıma ulaştırılmadı. Geri kalan kısım için para iadesi istedim, onu da hala beklemekteyim. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım!

Şebnem 513 Okunma

Cevaplar

  • Şebnem03 Kasım 2016

    1 aydır talebiniz müşteri hizmetlerine iletildiden başka cevap alamamakla birlikte sorunun çözümüne dair bir gelişme olmadı. İade sürecini de geçirdiğinizi ve beni para iadesi veya ürün tamamlamaya zorunlu bırakmanızsa ayrı bir sorun.

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Şebnem D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BUH-375-88377 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön