22 Mart 2013 #1699954

Hepsiburada.com İade Süreci!

Aldığım bilgisayarın paket içeriğinde notebook çantası da yazmasına rağmen çantanın olmadığını söylüyorlar telefonda. Notebook desen sıfır değil de 10 yıllık bilgisayar sanki, 50 kere takıldı, 10 kere mavi ekran verdi. Cayma hakkımı kullanmak istediğimi söylediğimde ise bilgisayarı kişiselleştirdiniz mi sorusunu sordular.


Ben de bilgisayarı açtım tabii ki dedim ve o şekilde para iadesi yapılamayacağını söylediler. 24 saat dedikleri iade isteğine dönüş süreci ise pek tabii 24 saati aşalı çok oldu. Bu esnada 3-4 kere arayıp sürenin geçtiğini, laptop kullanamadığım için mağdur olduğumu ve sürecin hızlandırılmasını istedim fakat hala bir dönüş olmadı. Tutum hiç hoş değil.

Koray 39 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Koray F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön